Hamile inek ve karnından çıkan yavrusu Bursa'daki bir et fabrikasında böyle katledildi. Hosgeldiniz
Sitemizden Daha Kaliteli Bir Şekilde Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olun

1- Admin 'e Kadar Yükselme Şansınız Yoktur Ama Admin İn Özelliklerini Hakettiyseniz Alabilirsiniz
2- Ayın Üyesi Seçimleri Devam Etmektedir.
3- Sitemiz Yeni Tema ve Konularıyla Karşınızda...
4- Misafirken Sitemizden Faydalanma Oranınız %70 'dir
.

İYİ FORUMLAR

Hamile inek ve karnından çıkan yavrusu Bursa'daki bir et fabrikasında böyle katledildi. Nocheat3
Or Nothing Fuck You(Hile Acarsan ....)
Hamile inek ve karnından çıkan yavrusu Bursa'daki bir et fabrikasında böyle katledildi. Hosgeldiniz
Sitemizden Daha Kaliteli Bir Şekilde Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olun

1- Admin 'e Kadar Yükselme Şansınız Yoktur Ama Admin İn Özelliklerini Hakettiyseniz Alabilirsiniz
2- Ayın Üyesi Seçimleri Devam Etmektedir.
3- Sitemiz Yeni Tema ve Konularıyla Karşınızda...
4- Misafirken Sitemizden Faydalanma Oranınız %70 'dir
.

İYİ FORUMLAR

Hamile inek ve karnından çıkan yavrusu Bursa'daki bir et fabrikasında böyle katledildi. Nocheat3
Or Nothing Fuck You(Hile Acarsan ....)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yapNick Oluşturucu

Hamile inek ve karnından çıkan yavrusu Bursa'daki bir et fabrikasında böyle katledildi.

5 posters
YazarMesaj
AsLaNKeMaL
ADMİN
ADMİN

İtibar : 21

Hamile inek ve karnından çıkan yavrusu Bursa'daki bir et fabrikasında böyle katledildi. Empty
MesajKonu: Hamile inek ve karnından çıkan yavrusu Bursa'daki bir et fabrikasında böyle katledildi.   Hamile inek ve karnından çıkan yavrusu Bursa'daki bir et fabrikasında böyle katledildi. Icon_minitimePaz Eyl. 13, 2009 10:49 am

Hamile inek ve karnından çıkan yavrusu Bursa'daki bir et fabrikasında böyle katledildi. Çocuklar ve kan görmeye dayanamayanlar izlemesin!

Bursa'da bir et fabrikasında yaşananlar tüyleri ürperten cinsten. Hamile bir ineği ayaklarından asarak katleden caniler karnından çıkan canlı yavrusuna da acımadı.
Bu görüntüler hayvan kesim yerlerindeki denetimsizliği bir kez daha göz önüne serdi.

İŞTE HERKESİN TEPKİSİNE NEDEN OLAN GÖRÜNTÜLER İÇİN TIKLAYIN
http://first-clan.yetkinforum.com
[ß!R]-[ßER]~Kenanix~
YÜZBAŞI
YÜZBAŞI
[ß!R]-[ßER]~Kenanix~

İtibar : 3

Hamile inek ve karnından çıkan yavrusu Bursa'daki bir et fabrikasında böyle katledildi. Empty
MesajKonu: Geri: Hamile inek ve karnından çıkan yavrusu Bursa'daki bir et fabrikasında böyle katledildi.   Hamile inek ve karnından çıkan yavrusu Bursa'daki bir et fabrikasında böyle katledildi. Icon_minitimePaz Eyl. 13, 2009 5:10 pm

ben kanı seven ve korku,dram,vahşet gibi seyler severim ama beni kötü biri sanmayin yani izledim ve vahşice seyler.
http://www.first-clan.yetkinforum.com
AsLaNKeMaL
ADMİN
ADMİN

İtibar : 21

MesajKonu: bende sevmem   Hamile inek ve karnından çıkan yavrusu Bursa'daki bir et fabrikasında böyle katledildi. Icon_minitimePaz Eyl. 13, 2009 6:01 pm

ben sevmem ama yani paylaşım olsun diyekoydum siteye Very Happy
http://first-clan.yetkinforum.com
AsLaNLosT
ADMİN
ADMİN
AsLaNLosT

İtibar : 3

MesajKonu: Geri: Hamile inek ve karnından çıkan yavrusu Bursa'daki bir et fabrikasında böyle katledildi.   Hamile inek ve karnından çıkan yavrusu Bursa'daki bir et fabrikasında böyle katledildi. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 16, 2009 3:05 pm

BEN KANİ HİC SEVMEM KEMAL GİBİ NEDE OLSA KARDESİZ HUYLARIMIZ AYNI
http://www.first-clan.yetkinforum.com
[ß!R]-[߀R]HæYDæR
TEĞMEN
TEĞMEN
[ß!R]-[߀R]HæYDæR

İtibar : 10

MesajKonu: Geri: Hamile inek ve karnından çıkan yavrusu Bursa'daki bir et fabrikasında böyle katledildi.   Hamile inek ve karnından çıkan yavrusu Bursa'daki bir et fabrikasında böyle katledildi. Icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 3:00 am

kenan benim kardesim ama ben kanı hiç sevmem Very Happy
BirBerŞakacii
ALBAY
ALBAY
BirBerŞakacii

İtibar : 14

MesajKonu: Geri: Hamile inek ve karnından çıkan yavrusu Bursa'daki bir et fabrikasında böyle katledildi.   Hamile inek ve karnından çıkan yavrusu Bursa'daki bir et fabrikasında böyle katledildi. Icon_minitimeC.tesi Şub. 06, 2010 10:07 am

Ben Kanı Sevmem Ama Korkunç film ler izlerim

Hamile inek ve karnından çıkan yavrusu Bursa'daki bir et fabrikasında böyle katledildi.
1 sayfadaki 1 sayfası